Celoročně Vás rádi přivítáme v naší chatě, která disponuje ideální kapacitou pro 8 dospělých osob.

S přistýlkami lze ubytovat 10 až 12 osob, ale je to mimo komfort.

pokoj ZÁPAD*

pokoj JIH*

V objektu je možné ubytovat 2 samostatné skupiny v oddělených ložnicích. Obě jsou vybaveny manželskou postelí s povlečením, úložnými prostory a elektrickým přímotopným vytápěním.

KE SPANÍ: 2x manželská postel / 1x rozkladací pohovka a křeslo na chodbě v patře / 1x rozkládací gauč v přízemí / lze postavit i 2 vlastní stany na pozemku

V přízemí se nachází, obývací místnost s LCD televizí a posezením, jídelna, toaleta, kompletně zařízená kuchyně vč. nádobí. Kuchyňský kout obsahuje plynový sporák s troubou, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, ledničku, mrazničku. V koupelně nechybí prostorný spchový kout, umyvadlo či pračka.

Vody je pro chatu dostatek - je napojená na svůj vlastní vrt.

Vytápění objektu je krbem na dřevo nebo elektrickými přímotopy.

Venku na vás čeká příjemné kryté posezení v pergole s krbem a chutná jídla si připravíte na plynovém grilu. A když bude hezké počasí, stačí se svlažit v bazénu, a nebo skočit rovnou do Dlouhého rybníku, který spadá do správy Českého rybářského svazu - místní organizace Písek. Mimo jiné tento rybník, kde lze chytat ryby, tvoří tzv. kaskádu rybníků od Zátavského rybníku, do níž patří dále Štětináč, Brigádníček, Kos a Zátaváček. Všechny spojuje potůček Dobrá voda vlévající se do řeky Otavy. Přilehlé lesy zajistí zábavu milovníkům houbaření. Na upraveném pozemku o velikosti 768 metrů čtverečních, který je oplocený, můžete dále najít houpací síť, pevnou houpačku, trampolínu pro děti, a dostatečný prostor pro 2 auta, abyste nemuseli svá zavazadla nosit daleko.

Pe. Pe HAUS je ideálním místem k rekreaci pro cyklisty, kdy okolní příroda nabízí nespočet nádherných tras a výletů. Pokud si k nám tedy přivezete kola, bezpečně si je uschováte v uzamykatelné kolně.

Majitelé se během pobytu na místě nezdržují. Kouření je povolené pouze ve venkovních prostorech.