CENOVÁ POLITIKA

ubytování bez stravy

Na níže uvedeném odkaze zjistíte aktuální cenu ubytování a další informace.

Cena za ubytování nezahrnuje: Ručníky a ložní prádlo pro přistýlky.


Nástup na pobyt: 14.00 - 15.30 hod.

Odjezd z pobytu: 10.00 - 11.00 hod.


Zrušení rezervace 3 týdny před nástupem na ubytování si vyhrazujeme storno poplatek ve výši 10% ze zaplacené zálohy. Zbytek zálohy vrátíme zpět na bankovní účet, z kterého částka přišla.

Zrušení rezervace 2 týdny před nástupem na ubytování si vyhrazujeme storno poplatek ve výši 25% ze zaplacené zálohy. Zbytek zálohy vrátíme zpět na bankovní účet, z kterého částka přišla.

Zrušení rezervace 1 týden a méně dnů před nástupem na ubytování si vyhrazujeme storno poplatek ve výši 40% ze zaplacené zálohy. Zbytek zálohy vrátíme zpět na bankovní účet, z kterého částka přišla. Při rezervaci však jiného termínu, máte slevu ve výši 5%.


Po ukončení pobytu zkontroluje jeden z majitelů objekt. Bude-li v pořádku, poděkuje a hezky se s Vámi rozloučí. V případě opaku, za opravu či koupě nové zaplatí osoba pronajímateli částku za vzniklou škodu!

BĚHEM OSLAV VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, SILVESTRU, NOVÉHO ROKU A JINÝCH AKCÍ JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO POUŽÍVÁNÍ PYROTECHNIKY NA POZEMKU OBJEKTU A JEHO BLÍZKOSTI VE VZDÁLENOSTI 200 METRŮ POD POKUTOU 10.000 KČ!

DOSTUPNOST UBYTOVÁNÍ